Kim jest Aiko?

Aiko – mówiąc o owej osobie „nikt specjalny” skłamałabym. Karykaturalna dziewczyna z kokiem na głowie, sukience i uśmiechem na twarzy jest kimś „innym”, co by nie mówić...
...kimś, kto niekoniecznie wyróżnia się wyglądem, bo czymże jest pospolita ruda czupryna i wygolona 1/3 głowy. Tunele, kolczyki, lisi tatuaż, czarne spodnie, koszula zapięta pod samą szyję i lakierki, koniecznie muszą się świecić!
Jednak niezaprzeczalnie wyróżnia się osobowością, charyzmą i charakterem. Bloggerka z wieloletnim doświadczeniem, niegdyś dziennikarka, dawniej animator i stażysta biurowy, obecnie tytułowany Technik Organizacji Reklamy, a nawet studentka – przyszłość polskiej dyplomacji.
Prywatnie godna pochwały córka, kochająca dziewczyna, wredna siostra, dobra właścicielka papugi oraz psa, idealna przyjaciółka, w porządku koleżanka, ale i bezwzględny wróg.
Nielogiczna hipokrytka wymagająca logiki od świata, dojrzała smarkula. Pozytywna pesymistka, nadgorliwa, słowna i do bólu szczera dwudziestolatka.
Blisko połowę życia fascynująca się kulturą dalekiego wschodu. To kino-maniak, dramo-maniak, anime-maniak. Wielbicielka j-rocku, rocku, metalu, muzyki alternatywnej, w dodatku koncertowicz. Samozwańcza rysowniczka, człowiek „zrób to sam”, beznadziejny gitarowy grajek i początkujący afrykański bębniarz. Mol książkowy, pisarz sam dla siebie kochający robić zdjęcia.
Kosmopolitka, ale przede wszystkim zapalona podróżniczka: Czechy, Niemcy, Włochy, Węgry, Francja, Grecja, Austria, Słowenia, Chorwacja, Wielka Brytania, Monako, a wkrótce i Hiszpania, Portugalia czy Norwegia będą u jej stup. Jej marzenia sięgają od Ameryki po same koniuszki Azji, a nawet i dalej. Może potem Księżyc?
Chce bawić się życiem i sprawić by miało tysiące barw. Zazwyczaj krytykuje ludzi, unika komercji, uwielbia kulturalne biesiadowanie w dobrym towarzystwie. Introwertyczka.
Uczy się amatorsko japońskiego i upodobała sobie włoski, ale nie cierpi angielskiego! Zdobywa internetowych przyjaciół w Japonii, Korei, Chinach, a nawet Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Nie lubi cieszy ani hałasu. Bezgranicznie kocha pandy, śnieg i kapustę. Wciąż sypia z różowym misiem.  Nie cierpi gotować. Izoluje się od codzienności.

To jest właśnie Aiko. 

 I nie pytajcie czemu pomidor...